Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16449145



*

nr 1644 9145


MIXED MEDIA

Auerial Wal. Signed, mixed media, 35x47 cm, outer dimensions including frame: 53x64,


Aurelia Wal. Signerad, blandteknik, 35x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 600

Auction date:

Monday September 23 2024
at 20:58:34


  • Bid history
Time Bidder Bid
18/9 21:37:12 1      150 kr
23/9 16:14:12 2      500 kr
23/9 20:37:07 3      300 kr
23/9 20:37:07 2      350 kr (Robot)
23/9 20:37:14 3      400 kr
23/9 20:37:14 2      450 kr (Robot)
23/9 20:37:21 3      500 kr
23/9 20:37:21 2      500 kr (Robot)
23/9 20:53:35 4      Vinnande bud
23/9 20:54:24 4      justering av budtak


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller auerial wal blandteknik vattenfärg
  • 6678 WATERCOLOUR
    Erik Viktorson (b. 1912), Sweden. Signed, dated -9..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:32
  • 6399 WATERCOLOUR
    Fredrik Frisendahl (1891-1984), Sverige. Signerad,..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:10
  • 6303 WATERCOLOUR
    Hjalmar Falk (1856-1938), Sweden. Signed, Norrbro-..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:57




Ladda ner broschyr